You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Våra konstruktörer

På våra teknikavdelningar i Stockholm och Halmstad jobbar våra kompetenta konstruktörer.

Halmstad
Postadress: Box 178, 301 05 Halmstad
Besöksadress: Sadelvägen 19, 302 62 Halmstad
Telefon: +46 35 17 46 60 

Stockholm
Postadress: Box 88, 142 22 Skogås (Stockholm)
Besöksadress: Svarvarvägen 15, 142 50 Skogås 
Telefon: +46 8 449 46 60

Halmstad

Manfred Herzberg / Projektledare
Telefon: 035 17 46 61
E-post: manfred.herzberg@peri.se
Altin Berisha / Design Teamledare
Telefon: 035 17 46 67
E-post: altin.berisha@peri.se
Hans Andersson / Konstruktör
Telefon: 035 17 46 66
E-post: hans.andersson@peri.se
Liliane Ojeil / Konstruktör
Telefon: 035 17 46 99
Mobil: 072 080 34 99
E-post: liliane.ojeil@peri.se
Christoph Fischer / Konstruktör
Telefon: 035 17 46 98
E-post: christoph.fischer@peri.se
Ammar Al Nabhani / Konstruktör
Telefon: 035 17 46 65
Mobil: 072 400 84 65
E-post: ammar.nabhani@peri.se
Zena Abdallah / Konstruktör
Telefon: 035 17 47 86
E-post: zena.abdallah@peri.se
Burim Hyseni / Konstruktör
Telefon: 035 17 47 84
E-post: burim.hyseni@peri.se
Andreas Njamculovic / Konstruktör
Telefon: 035 17 46 81
E-post: andreas.njamculovic@peri.se
Elis Ali / Konstruktör
Telefon: 035 17 47 85
E-post: elis.ali@peri.se
Omar Jazzaa / Konstruktör, Traniee
Telefon: 035 17 46 75
E-post: omar.jazzaa@peri.se

Stockholm

Hamdija Secerbegovic / Design Teamledare
Telefon: 08 449 46 66
Mobil: 072 402 16 56
E-post: hamdija.secerbegovic@peri.se
Ertekin Zekic / Projektledare
Telefon: 08 449 46 65
Mobil: 072 512 58 04
E-post: ertekin.zekic@peri.se
Magnus Bengtsson / Konstruktör
Telefon: 08 449 46 63
E-post: magnus.bengtsson@peri.se
Helmo Coetzee / Konstruktör
Telefon: 08 449 46 76
Mobil: 072 402 42 02
E-post: helmo.coetzee@peri.se
Valentina Loreti / Konstruktör
Telefon: 035 17 47 74
E-post: valentina.loreti@peri.se
Saul Montes / Konstruktör
Telefon: 08 505 685 77
Mobil: 076 669 87 77
E-post: saul.montes@peri.se
Nikola Gawron / Konstruktör
Telefon: 08 501 184 61
Mobil: 072 402 85 61
E-post: nikola.gawron@peri.se
Hein Ernst / Konstruktör
Telefon: 08 505 685 72
Mobil: 072 080 20 88
E-post: hein.ernst@peri.se