You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Våra konstruktörer

På våra teknikavdelningar i Stockholm och Halmstad jobbar våra kompetenta konstruktörer.

Halmstad
Postadress: Box 178, 301 05 Halmstad
Besöksadress: Sadelvägen 19, 302 62 Halmstad
Telefon: +46 35 17 46 60 

Stockholm
Postadress: Box 88, 142 22 Skogås (Stockholm)
Besöksadress: Svarvarvägen 15, 142 50 Skogås 
Telefon: +46 8 449 46 60

Halmstad

Anita Dedic / National Engineering Manager / Ledning
Telefon: 035 17 46 96
Mobil: 076 108 47 77
E-post: anita.dedic@peri.se
Manfred Herzberg / Projektledare
Telefon: 035 17 46 61
E-post: manfred.herzberg@peri.se
Altin Berisha / Design Teamledare
Telefon: 035 17 46 67
E-post: altin.berisha@peri.se
Hans Andersson
Telefon: 035 17 46 66
E-post: hans.andersson@peri.se
Liliane Ojeil
Telefon: 035 17 46 99
Mobil: 072 080 34 99
E-post: liliane.ojeil@peri.se
Christoph Fischer
Telefon: 035 17 46 98
E-post: christoph.fischer@peri.se
Ammar Al Nabhani
Telefon: 035 17 46 65
Mobil: 072 400 84 65
E-post: ammar.nabhani@peri.se
Zena Abdallah
Telefon: 035 17 47 86
E-post: zena.abdallah@peri.se
Burim Hyseni
Telefon: 035 17 47 84
E-post: burim.hyseni@peri.se
Andreas Njamculovic
Telefon: 035 17 46 81
E-post: andreas.njamculovic@peri.se
Elis Ali
Telefon: 035 17 47 85
E-post: elis.ali@peri.se

Stockholm

Ertekin Zekic / Projektledare
Telefon: 08 449 46 65
Mobil: 072 512 58 04
E-post: ertekin.zekic@peri.se
Hamdija Secerbegovic / Design Teamledare
Telefon: 08 449 46 66
Mobil: 072 402 16 56
E-post: hamdija.secerbegovic@peri.se
Magnus Bengtsson
Telefon: 08 449 46 63
E-post: magnus.bengtsson@peri.se
Helmo Coetzee
Telefon: 08 449 46 76
Mobil: 072 402 42 02
E-post: helmo.coetzee@peri.se
Valentina Loreti
Telefon: 035 17 47 74
E-post: valentina.loreti@peri.se
Fabrizio Tonel 
Telefon: 035 17 46 83
E-post: fabrizio.tonel@peri.se
Saul Montes
Telefon: 08 505 685 77
Mobil: 076 669 87 77
E-post: saul.montes@peri.se