Våra lager

Vi har två lager i Sverige som är strategiskt placerade på väst- och östkusten.

Halmstad
Postadress: Box 178, 301 05 Halmstad
Besöksadress: Sadelvägen 19, 302 62 Halmstad
Telefon: +46 35 174660 

Stockholm
Postadress: Box 88, 142 22 Skogås (Stockholm)
Besöksadress: Svarvarvägen 15, 142 50 Skogås 
Telefon: +46 8 4494660

Halmstad

Per Hellberg / Logistikchef
Telefon: 035-17 46 68
E-post: per.hellberg@peri.se
Tony Tagestam / Lagerchef
Telefon: 035-17 47 73
E-post: tony.tagestam@peri.se
Mats Nilsson / Lagerförman
Telefon: 035-17 46 63
E-post: mats.nilsson@peri.se
Joakim Nilsson / Returansvarig
Telefon: 035-17 46 76
E-post: joakim.nilsson@peri.se
Eva Elofsson / Lageradministration
Telefon: 035-17 46 69
E-post: eva.elofsson@peri.se

Stockholm

Krister Nilsson / Lagerchef
Telefon: 08-449 46 67
Mobil: 070- 848 26 03
E-post: krister.nilsson@peri.se
Dawit Mekonnen / Lagerförman
Telefon: 08-449 46 72
E-post: dawit.mekonnen@peri.se
Said Boudjema / Returansvarig
Telefon: 08-449 46 64
E-post: said.boudjema@peri.se
Sergejs Voronins / Lageradministration
Telefon: 08-449 46 69
E-post: sergejs.voronins@peri.se

PERI Sverige AB - Huvudkontor och lager i Halmstad

Vi har nu flyttat vårt lager av ställningsmaterial PERI UP
från Skogås till Dåntorp.

Vår nya adress är nu:
PERI Sverige AB
Dåntorpsvägen 41
136 50 Jordbro (Jordbro industriområde)

59°09'03.0"N 18°06'31.8"E
59.150836, 18.108828

Alla leveranser och returer av ställningsmaterial hanteras nu av vårt lager i Dåntorp.

Beställningar och returbokningar hanteras som tidigare av vår personal i Skogås. Returer kan också bokas via vår hemsida!