You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Våra lager

Vi har två lager i Sverige som är strategiskt placerade på väst- och östkusten.

Halmstad
Postadress: Box 178, 301 05 Halmstad
Besöksadress: Sadelvägen 19, 302 62 Halmstad
Telefon: +46 35 174660 

Stockholm
Postadress: Box 88, 142 22 Skogås (Stockholm)
Besöksadress: Svarvarvägen 15, 142 50 Skogås 
Telefon: +46 8 4494660

Halmstad

Tony Tagestam / Lagerchef
Telefon: 035-17 47 73
E-post: tony.tagestam@peri.se
Mats Nilsson / Teamledare Leveranser
Telefon: 035-17 46 63
E-post: mats.nilsson@peri.se
Joakim Nilsson / Teamledare Returer
Telefon: 035-17 46 76
E-post: joakim.nilsson@peri.se
Per Hellberg / Projektledare Logistik
Telefon: 035-17 46 68
E-post: per.hellberg@peri.se
Eva Elofsson / Lageradministration
Telefon: 035-17 46 69
E-post: eva.elofsson@peri.se

Stockholm

Krister Nilsson / Lagerchef
Telefon: 08-449 46 67
Mobil: 070- 848 26 03
E-post: krister.nilsson@peri.se
Dawit Mekonnen / Teamledare Leveranser
Telefon: 08-449 46 72
E-post: dawit.mekonnen@peri.se
Said Boudjema / Teamledare Returer
Telefon: 08-449 46 64
E-post: said.boudjema@peri.se
Sergejs Voronins / Lageradministration
Telefon: 08-449 46 69
E-post: sergejs.voronins@peri.se
Niklavs Johansons / Lageradministration
Telefon: 08-449 46 78
E-post: niklavs.johansons@peri.se

Semestertider

Halmstad
Under veckorna 31-33 har vi öppet 07.00-16.00.

Vi önskar alla en härlig sommar!