You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Våra lager

Vi har två lager i Sverige som är strategiskt placerade på väst- och östkusten.

Halmstad
Postadress: Box 178, 301 05 Halmstad
Besöksadress: Sadelvägen 19, 302 62 Halmstad
Telefon: +46 35 174660 

Stockholm
Postadress: Box 88, 142 22 Skogås (Stockholm)
Besöksadress: Svarvarvägen 15, 142 50 Skogås 
Telefon: +46 8 4494660

Halmstad

Tony Tagestam / Lagerchef
Telefon: 035 17 47 73
E-post: tony.tagestam@peri.se
Mats Nilsson / Leveransplanerare
Telefon: 035 17 46 63
E-post: mats.nilsson@peri.se
Magnus Persson / Leveranskoordinator
Telefon: 035 17 46 90
Mobil: 072 050 65 28
E-post: magnus.persson@peri.se

Joakim Nilsson / Returplanerare
Telefon: 035 17 46 76
Mobil: 072 539 46 46
E-post: joakim.nilsson@peri.se

Agron Ahmeti / Returkoordinator
Telefon: 035 17 47 79
E-post: agron.ahmeti@peri.se
Per Hellberg / Projektledare Logistik
Telefon: 035 17 46 68
E-post: per.hellberg@peri.se
Eva Elofsson / Lageradministration
Telefon: 035 17 46 69
E-post: eva.elofsson@peri.se

Stockholm

Dawit Mekonnen / Lagerchef
Telefon: 08-449 46 72
E-post: dawit.mekonnen@peri.se
Said Boudjema / Returplanerare
Telefon: 08-449 46 64
E-post: said.boudjema@peri.se
Adam Sidenlund / Lageradministration
Telefon: 08 449 46 69
Mobil: 072 402 26 81
E-post: adam.Sidenlund@peri.se
Niklavs Johansons / Lageradministration
Telefon: 08-449 46 78
E-post: niklavs.johansons@peri.se